Pranie dywanów i wykładzin

Pranie dywanów i wykładzin

Świadczymy profesjonalne usługi prania i czyszczenia zarówno dywanów, jak i wykładzin. Nie straszny nam żaden brud! Usuniemy plamy i zabrudzenia z Twojego dywanu lub wykładziny w sposób bezpieczny i dokładny!

Z nami nie musisz czekać - wystarczy, że zamówisz wizytę naszych specjalistów w dogodnym dla siebie terminie, a przyjedziemy do Ciebie i wyczyścimy Twój dywan. 

 

Wypierzemy Twój dywan i wykładzinę z użyciem nowoczesnego sprzętu firmy Karcher. Usuniemy gromadzący się w dywanie kurz, a także zlikwidujemy jego nieprzyjemny zapach. Dzięki naszym zabiegom, Twój dywan będzie nie tylko idealnie czysty, odświeżony, ale też jego trwałość zostanie przedłużona.

 

Twoją wykładzinę wyczyścimy równie profesjonalnie, jak Twój dywan! Nawet jeśli wykładzina wydaje się niemożliwa do doczyszczenia, wiedz, że dzięki odpowiednim zabiegom może stać się czysta i pachnąca - jak nowa! Dogłębne czyszczenie przedłuży także żywotność Twojej wykładziny.

 

Wykładzina, podobnie jak dywan, jest idealnym miejscem do namnażania się zarazków i alergenów. I mimo że niewielkie zabrudzenia możesz spróbować wyczyścić ręcznie, to nigdy nie pozbędziesz się bakterii i mikroorganizmów, które zagnieżdżają się głęboko w wykładzinie. Potrzebne jest profesjonalne czyszczenie, by wyplenić niewidoczne dla oka, lecz niebezpieczne dla zdrowia drobnoustroje.

Zaufaj profesjonalistom - zadbaj o swoje zdrowie i ciesz się świeżością! 

Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie, dlatego bądź pewny, że nie zawiedziemy Twojego zaufania. 

 

Pierzemy antyalergicznie

Posiadamy specjalny sprzęt oraz środki, które są przeznaczone dla osób wrażliwych oraz cierpiących z powodu alergii. 

 

Zadzwoń i umów się

tel. 661 358 172

Wyślij zapytanie