Kontakt

Obsługujemy Warszawę i okolice

POLITYKA PRYWATNOŚCI

 

W związku z wejściem w życie nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych - Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) zmieniliśmy Politykę prywatności.  

Podczas wypełniania przez Państwa formularza kontaktowego, przetwarzamy poniższe dane:

  • Nazwa firmy / imię i nazwisko,
  • adres e-mail,
  • adres i dane firmy / adres zamieszkania,
  • nr telefonu,
  • IP komputera. 

1. Administrator Danych Osobowych

Administratorem Państwa Danych osobowych jest BIUROSERWIS Jan Pentz , Al.Wilanowska 7a/59 ,02-765 Warszawa , NIP 9510043065

2. Informacje kontaktowe

Jeśli mają Państwo pytania lub wątpliwości dotyczące danych osobowych, skontaktujcie się z nami poprzez adres e-mail: [email protected] lub telefonicznie pod nr: 22 8856691

3. Cel przetwarzania danych osobowych

Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu bieżącej komunikacji z Administratorem, polegającej na współpracy handlowej służącej realizacji zamówień, wystawianiu faktur VAT oraz wysyłaniu wiadomości drogą elektroniczną.

 

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu usługi  i realizacji umów. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).


4.  Przekazywanie danych osobowych
 

Państwa dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom działającym na podstawie przepisów prawa (organom publicznym), w tym m.in.Prokuraturze, Policji oraz Urzędowi Skarbowemu w związku z realizacją obowiązków prawnych ciążących na Administratorze.

Dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu ani proflowaniu.

Państwa dane osobowe nie będą przekazywane poza europejski Obszar gospodarczy, do Państw trzecich ani do organizacji międzynarodowych.

5.  Czas przechowywania danych osobowych

Państwa dane osobowe przechowywane będą jedynie do momentu zrealizowania usługi i wystawienia faktury VAT.

6.  Prawa osób, których dane dotyczą

Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

 

 

 

Zadzwoń i umów się

tel. 661 358 172

Wyślij zapytanie